KONST / Litografier / Litografi 15029077
nr 1502 9077
Litografi
Landin. Signerad, numrerad 7/15, daterad 1913. Bildmått: 50x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:31:57
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr